Відгуки

Показані 1-3 із 3 записів.

Євгеній Єлізар'єв, співвласник

Кондитерська Art Eclair

Відгук про інструкцію "Міні-пекарня (кондитерська)"

Хороший кейс, що дає зрозуміти масштаб заходів, необхідних для старту ведення подібного роду бізнеса. У будь якому випадку, є усвідомлення, що подібний сервіс в жодному разі не зробить роботу за Вас, але це вочевдь найкраща відповідь на питання "З чого почати?". Починаючим підприємцям цей сервіс зекономить багато часу!

Віримо, що в майбутньому платформа буде покращуватись як в ергономічності, так і в базі знань! Додатково пропонуємо організаторам приділити певну кількість уваги загальній структурі поняття бізнесу, адже саме це є спільним для всіх кейсів і саме воно додає глибше розуміння необхідності тих чи інших процедур та дозволів.

Анатолій Пятніков, директор

група компаній "Телесеть"

Відгук про інструкцію "Інтернет-провайдер"

Простой и лаконичный сервис для тех, кто рассматривает возможность открытия собственного телеком бизнеса в Украине. 

Позволяет самостоятельно и быстро сориентироваться в необходимой разрешительной документации и последовательности первых шагов.

Олександр Арутюнян, директор

ТОВ "ПАВУТИНА. НЕТ"

Відгук про інструкцію "Інтернет-провайдер"

Інструмент дійсно корисний, упевнений, що даний інструмент може сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, а про важливість цього факту годі й говорити. Можна навіть розвинути цей інструмент, щоб він був цілою інструкцією по створенню бізнесу, щоб людина розуміла скільки часу займаюсь приблизно процедури оформлення.

Інформаційний партнер:

Партнери: