Ідентифікація та реєстрація тварин (велика рогата худоба)

Внесення даних про тварину у реєстр є результатом Процедури. Оформлені ідентифікаційні документи надаються за вимогою власника/утримувача тварини або довіреної особи (абзац 25 ст. 5). Паспорт великої рогатої худоби
Державне підприємство "Агенство з ідентифікації та реєстрації тварин"
Акти, якими передбачено:
Наказ, Мінагрополітики України, Про створення державного підприємства “Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин, №213, від 29.07.2002
Є платежі

Вартість послуг розраховується відповідно до формули, що визначена Постановою КМУ. 

Оплата послуг з реєстрації та ідентифікації тварин (врх).
Розмір: Не задано.
Період: .

Реєстрація тварин відбувається на протязі 10 робочих днів з дня отримання реєстраційних документів. 
Ідентифікаційні документи оформлюються протягом 5 робочих днів з дня надходження документів про реєстрацію

На початку процедури, суб'єкт (власник/утримувач тварини або їх довірена особа) заповнюють першу частину реєстраціної картки. Після цього, ця картка надається територіальному органу ветеринарної медицини для заповнення частини картки з відомостями про стан здоров'я тварини. Після заповнення необхідних ветеринарних відомостей, реєстраційна картка передається ДП, на підставі цієї картки, вноситься інформація у Реєстр. 
 

Для одержання паспорта на тварину власник/утримувач чи вповноважена ним особа після прикріплення тварині бирок зобов'язані в 7-денний термін заповнити реєстраційну картку великої рогатої худоби та надіслати її до державної установи ветеринарної медицини для внесення до неї інформації про стан здоров'я тварини. Державна установа ветеринарної медицини повинна надати цю інформацію в триденний термін та повернути реєстраційну картку власнику/утримувачу. Власник/утримувач повинен надіслати заповнену реєстраційну картку великої рогатої худоби до державного підприємства "Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин" (далі - Агентство).

Особисто

Фізичні особи можуть подавати документи на ідентифікацію та реєстрацію тварин через Агентів (фізичні/юридичні особи, які мають агентські договори з ДП "Агентство з ідентифікації та реєстрації тварин")

Законодавством не визначено 

Закондавством не визначено

Законодавством не визначено 

Закондавством не визначено

Кожну нову тварину необхідно ідентифікувати та реєструвати