Видача ветеринарної довідки (для переміщення тварин в межах району)

Ветеринарна довідка -  разовий документ, виданий державним ветеринарним
інспектором або ліцензованим лікарем ветеринарної медицини, що підтверджує
ветеринарно-санітарний стан партії тварин, продуктів тваринного походження

Територіальні органи Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів

Відповідно до п. 4 Порядку видачі ветеринарних документів:

Видача ветеринарних документів здійснюється державними інспекторами ветеринарної медицини та уповноваженими лікарями ветеринарної медицини:

головних управлінь Держпродспоживслужби в областях та місті Києві;

державних закладів ветеринарної медицини;

регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті;

Ветеринарні довідки та ветеринарно-санітарні паспорти на тварин також можуть видаватися ліцензованими лікарями ветеринарної медицини.

Не пізніше 30 днів від дати подачі документів

Видача ветеринарної довідки - адміністративна послуга. 1. Приймання документів, необхідних для видачі ветеринарних документів. 2. Розгляд документів поданих для видачі ветеринарних документів, вихід на об'єкт для здійснення належних ветеринарно-санітарних заходів. 3. Видача та підписання ветеринарної довідки

  1. недотримання ветеринарно-санітарних заходів, передбачених законодавством; ускладнення епізоотичної ситуації на відповідній території, потужності (об'єкті) (Закон про вет. медицину ч.7. ст. 32)
  2. Негативний висновок за результатами проведених експертиз та обстежень або інших наукових і технічних оцінок, необхідних для видачі документа дозвільного характеру
  3. подання суб'єктом господарювання неповного пакета документів, необхідних для одержання документа дозвільного характеру, згідно із встановленим вичерпним переліком
  4. неможливість безпосереднього огляду об'єкта державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду (Закон про вет. медицину ч.7. ст. 32)
  5. відсутність документального підтвердження епізоотичного благополуччя місцевості походження та ветеринарно-санітарного стану об'єктів; відсутність необхідної ветеринарної обробки тварин, їх карантинування, відповідних досліджень та/або експертного висновку (Закон про вет. медицину ч.7. ст. 32)

Ветеринарна довідка має бути отримана суб'єктом при кожному переміщенні тварин у межах району.