Обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (внутрішній договір)

Отримання полісу обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів та спеціального знаку

  1. Договір обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів (страховий поліс)
  2. Спеціальний знак, що видається страхувальнику при укладенні договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Приклад документа:
Страхова компанія, що має відповідну ліцензію

Надавати послуги з обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності мають право страхові компанії, які одержали в установленому порядку ліцензію на здійснення цього виду страхування та є членам Моторного (транспортного) страхового бюро України.

  1. Водійське посвідчення або паспорт громадянина України
  2. Реєстраційний номер облікової картки платника податків
  3. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу
Є платежі

Розмір страхового платежу (внеску, премії) встановлюється страховиком самостійно шляхом добутку розміру базового страхового платежу та значень відповідних коригуючих коефіцієнтів, затверджених Розпорядженням Держфінпослуг від 09.07.2010 № 566 "Про деякі питання здійснення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів".

Страховику забороняється встановлювати або пропонувати встановити розмір страхового платежу, розрахований в інший спосіб.

Страховий платіж за договором страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів.
Розмір: Розмір платежу складається з базового платежу розміром 180 грн помноженого на значення відповідних коригуючих коефіцієнтів.
Період: Щорічно.

Внутрішні договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності укладаються строком на один рік.

Договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, що підлягають обов'язковому технічному контролю, укладаються на строк, що не перевищує строку чергового проходження транспортним засобом обов'язкового технічного контролю відповідно до вимог Закону України "Про дорожній рух".

Укладення внутрішніх договорів обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності на строк менший, ніж один рік, але не менш як на 15 днів допускається виключно щодо транспортних засобів: незареєстрованих - на час до їх реєстрації, тимчасово зареєстрованих - на час до їх постійної реєстрації, зареєстрованих на території іноземних держав - на час їх перебування на території України.

Договори обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів, що підлягають обов'язковому технічному контролю відповідно до Закону України "Про дорожній рух", укладаються страховиками за умови проходження зазначеними транспортними засобами обов'язкового технічного контролю, якщо вони згідно з протоколом перевірки технічного стану визнані технічно справними.