PROДіалог – це твоє регулювання, включайся!

Публічний Діалог

Які регуляторні рішення мають бути впроваджені для сприятливого бізнес-клімату в Україні? Комплексно визначити проблеми ринку та шляхи їх вирішення можна лише за участі бізнесу. З метою вироблення ефективних рішень стартує PROДіалог, націлений на залучення усіх зацікавлених сторін – через онлайн-консультації та участь у круглих столах. Результати обговорення стануть основою для формування конкретних законодавчих змін.

Ініціатори процесу

Мінекономрозвитку та Держрегуляторна служба виступили з ініціативою вдосконалення регуляторного поля для поліпшення бізнес-клімату. Експертизу регулювання, відповідно до кращих практик та стандартів, забезпечує незалежний аналітичний центр Офіс ефективного регулювання (BRDO). Підтримку процесу надає проект FORBIZ у рамках ініціативи EU4Business.

Фокус на ринках

Будівництво, агросектор, енергетика, інфраструктура, IT і телекомунікації, ринковий контроль – шість секторів економіки, що найбільше потребують поліпшення якості держрегулювання, зокрема діяльності МСБ. За дорученням Першого віце-прем’єр міністра України при 5 міністерствах створені робочі групи. Фокус їх роботи – якісні регуляторні зміни у пріоритетних ринках через усунення законодавчих бар'єрів, відкрито і прозоро.

Інформаційні партнери