Ринок металевих конструкцій для будівництва та їх частин

Металеві конструкції на сьогодні найшвидші високотехнологічні будівельні рішення.  Вони дають можливість створити найрізноманітніші архітектурні об’єкті: від житлових хмарочосів і торгово-офісних центрів, стадіонів, концертних залів до логістичних та складських центрів, промислових підприємств, сільськогосподарських об’єктів, портових споруд. Саме інноваційні рішення з металоконструкціями дають можливість прискорити реконструкцію старих та спорудження нових мостів та переходів. За даними Мінінфраструктури, на сьогодні 1865 з 16191 українських мостів потребують нагального ремонту.

Розвиток ринку металоконструкцій має стати прикладом синергії:  ріст об’ємів будівництва та збільшення замовлень для вітчизняного металургійного комплексу.  До речі, українські підприємства здатні без будь-яких додаткових капіталовкладень забезпечити 5-тикратний приріст попиту на сучасні металоконструкції. А це – підтримка національного високотехнологічного виробництва, нові робочі місця, суттєве збільшення бюджетних доходів.

Галузь конче потребує скасування надмірного навантаження на бізнес через обтяжені процедури, ліквідації бар’єрів для входу на ринок та використання сучасних технологій. Це не лише позитивно вплине на загальний стан будівництва, а дозволить створити конкурентні умови для більш активної роботи представників малого та середнього бізнесу.

Нова регуляторна стратегія може суттєво змінити будівельну галузь і архітектуру наших міст.

Етапи

Онлайн консультація
завершено Переглянути
Національний круглий стіл
завершено Переглянути
Підсумки консультацій