Ринок нового будівництва житлових та громадських будівель (вимоги з безпеки авіації)

Регуляторне законодавство щодо вимог авіаційної безпеки містить суперечності і створює надмірні та необґрунтовані ускладнення для суб’єктів містобудування. Підзаконними актами фактично нівельовані повноваження місцевих органів влади в частині визначення умов забудови територій та формування містобудівних умов та обмежень.

Виконання вимог законодавства про визначення умов забудови приаеродромної території органами місцевого самоврядування за погодженням з регуляторами та експлуатантами авіаційної інфраструктури надасть можливість видавати таку інформацію замовникам будівництва за принципом «єдиного вікна» у містобудівних умовах та обмеженнях без витрат часу та коштів на отримання численних погоджень самими забудовниками. Крім того, недотримання вимог авіаційної безпеки, сформульованих у вигляді містобудівних умов та обмежень, буде підставою для застосування санкцій містобудівного законодавства.

Такий підхід підвищить ефективність регулювання, оскільки поліпшить стан досягнення його мети – забезпечення безпеки авіаруху, із одночасним зменшенням втрат часу та коштів суб’єктами містобудування для його дотримання.

Аналітична довідка ринку: завантажити