Розроблення містобудівної документації

Відсутність законодавчого узгодження вирішення інституційних проблем щодо розроблення містобудівної документації з положеннями адміністративно-територіальної реформи (механізм визначення державних та регіональних інтересів, розроблення містобудівної документації для об’єднаних територіальних громад тощо) ставить перешкоди для коректного розроблення та оновлення містобудівної документації на місцевому рівні. В свою чергу це призводить до ускладнень при реалізації будь-яких інвестиційних проектів, пов’язаних з будівництвом та підключенням до енергомереж. Фактично, проблема відсутності або неактуальності містобудівної документації впливає на можливість будь-якого бізнесу розпочати або розширити бізнес через неможливість оперативного визначення потенціалу місцевості з огляду на виділення площ під забудову або підключення до енергомереж.

Підвищення ефективності процесу оновлення та розроблення містобудівної документації створить передумови для більш активної реалізації будь-яких будівельних проектів на територіях територіальних громад. Це позитивно вплине на притоки інвестицій на місцевий рівень, та знизить ризики для представників будь-якого бізнесу при реалізації будь-якого будівництва.

Запровадження змін створить передумови для спрощення доступу на ринок для інших гравців, які можуть виконувати роботи з розроблення містобудівної документації, що вплине як на кількість виконавців (в першу чергу – МСБ) так і на вартість та якість робіт через спонукання конкуренції.

Запровадження ефективного публічного контролю над розміщенням містобудівної документації та спрощеного доступу до матеріалів он-лайн для представників будь-якого бізнесу, що знизить фінансові та часові витрати бізнесу. Також це дозволить бізнесу формувати середньо- та довгострокові інвестиційні плани із можливим будівництвом об’єктів.

Етапи

Онлайн консультація
завершено Переглянути
Національний круглий стіл
завершено Переглянути