Ринок ОТТ-відеоконтенту

Останні десятиріччя відзначаються постійним оновленням технологій доставки аудіовізуального медіа контенту. На зміну традиційним і звичним видам та технологіям розповсюдження аудіовізуального медіа контенту користувачам поступово приходять нові. Однією з них є ОТТ (Over the Top) технологія. Сервіс з використанням технології ОТТ можна отримувати без прив'язки до конкретної мережі певного оператора/провайдера телекомунікацій.

На сьогодні вітчизняне законодавство не дозволяє у повному обсязі ідентифікувати окремі послуги ОТТ-провайдера як діяльність надавача програмної послуги. Так, ОТТ-провайдера не можна вважати класичним провайдером програмної послуги, у визначенні Закону України «Про телебачення і радіомовлення», оскільки він, як правило, надає послуги, які одночасно поєднують класичне забезпечення абонентів переглядом телепрограм і послуги з надання відео на замовлення зі здійсненням редакційного контролю, що не охоплюється цим Законом.

Офіс ефективного регулювання розпочинає дослідження ринку з метою покращення його регуляторного поля і гармонізації з нормами ЄС.

 

Етапи

Онлайн консультація
завершено Переглянути
Національний круглий стіл
завершено Переглянути