Про затвердження Порядку організації процедури габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у пунктах пропуску морського та річкового сполучення в частині обміну інформацією

Мінінфраструктури, Міндоходів України; Наказ, Порядок від 14.08.2013 № 606/351

Про затвердження Порядку організації процедури габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у пунктах пропуску морського та річкового сполучення в частині обміну інформацією

Реєстрація: Мін'юст України від 11.09.2013 № 1571/24103

Стан: Чинний

Ідентифікатор: z1571-13

Текст документа від 14.08.2013:

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

14.08.2013  № 606/351


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
11 вересня 2013 р.
за № 1571/24103

Про затвердження Порядку організації процедури габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у пунктах пропуску морського та річкового сполучення в частині обміну інформацією

Відповідно до підпункту 4.1.20 підпункту 4.1, підпункту 4.5.10 підпункту 4.5 пункту 4 Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого Указом Президента України від 12 травня 2011 року № 581, підпункту 2 пункту 4 Положення про Міністерство доходів і зборів України, затвердженого Указом Президента України від 18 березня 2013 року № 141, та з метою належної організації процедури габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у пунктах габаритно-вагового контролю в пунктах пропуску через державний кордон України морського та річкового сполучення в частині обміну інформацією НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Порядок організації процедури габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у пунктах пропуску морського та річкового сполучення в частині обміну інформацією, що додається.

2. Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаємо за собою.

В.о. Міністра інфраструктури
України


К.О. Єфименко

В.о. Міністра доходів і зборів
України


В.С. Левицький

ПОГОДЖЕНО:

Т.в.о. Голови
Державної прикордонної служби України

Міністр внутрішніх справ України

Голова Державного агентства
автомобільних доріг України

Голова Державної служби України
з питань регуляторної політики
та розвитку підприємництва

Голова Державної інспекції України
з безпеки на наземному транспорті

В.о. Голови
Державної інспекції України
з безпеки на морському та річковому транспортіП.А. Шишолін

В.Ю. Захарченко


Є.Д. ПрусенкоМ.Ю. Бродський


Є. А. ПронченкоБ.М. НікіфоровЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
інфраструктури України,
Міністерства доходів
і зборів України
14.08.2013 № 606/351


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
11 вересня 2013 р.
за № 1571/24103

ПОРЯДОК
організації процедури габаритно-вагового контролю транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів у пунктах пропуску морського та річкового сполучення в частині обміну інформацією

1. Цей Порядок розроблено відповідно до Митного кодексу України, Закону України «Про автомобільний транспорт», Закону України «Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України», постанов Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2006 року № 1567 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті», від 27 червня 2007 року № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та від 20 травня 2013 року № 422 «Деякі питання автомобільних перевезень пасажирів та вантажів».

2. Цей Порядок визначає процедуру обміну інформацією щодо габаритно-вагових параметрів транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів (далі - транспортний засіб) у пунктах пропуску через державний кордон України морського та річкового сполучення (далі - пункт пропуску).

3. У пунктах пропуску відповідно до вимог Закону України «Про єдиний збір, який справляється у пунктах пропуску через державний кордон України», Порядку справляння єдиного збору у пунктах пропуску через державний кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2002 року № 1569, нараховується та справляється єдиний збір.

4. Габаритно-ваговий контроль транспортних засобів, що перетинають державний кордон України через пункти пропуску, здійснюється відповідними територіальними органами Міністерства доходів і зборів України згідно з вимогами законодавства.

5. Інформація щодо перевищення встановлених законодавством розмірів, загальної маси, осьових навантажень та (або) габаритних параметрів транспортних засобів в розрізі автомобільних перевізників, транспортних засобів та виду вантажу надається за запитами Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті відповідними територіальними органами Міністерства доходів і зборів України (за наявності), адміністраціями морських портів, а також із застосуванням інформаційної системи портового співтовариства, передбаченої Типовою технологічною схемою пропуску через державний кордон осіб, автомобільних, водних, залізничних та повітряних транспортних засобів перевізників і товарів, що переміщуються ними, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 21 травня 2012 року № 451.

6. Зазначена в пункті 5 цього Порядку інформація використовується при здійсненні посадовими органами Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті державного контролю в порядку, визначеному постановами Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2006 року № 1567 «Про затвердження Порядку здійснення державного контролю на автомобільному транспорті», від 27 червня 2007 року № 879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» та від 20 травня 2013 року № 422 «Деякі питання автомобільних перевезень пасажирів та вантажів».

Директор Департаменту
автомобільного транспорту


Д.В. Петухов

Директор Департаменту
митної справи


О.М. Дороховський

Інформація
Розділи
Регуляторні кейси