Про затвердження переліку пріоритетних галузей економіки

Кабінет Міністрів України; Розпорядження, Перелік від 14.08.2013 № 843-р

Про затвердження переліку пріоритетних галузей економіки

Стан: Чинний

Ідентифікатор: 843-2013-р

Текст документа від 14.08.2013:

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 14 серпня 2013 р. № 843-р
Київ

Про затвердження переліку пріоритетних галузей економіки

Відповідно до частини другої статті 2 Закону України “Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць” затвердити перелік пріоритетних галузей економіки згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 14 серпня 2013 р. № 843-р

ПЕРЕЛІК
пріоритетних галузей економіки

1. Агропромисловий комплекс за напрямами - виробництво, зберігання харчових продуктів, у тому числі дитячого харчування, а також виробництво біопалива, з орієнтацією на імпортозаміщення.

2. Житлово-комунальний комплекс за напрямами:

створення об’єктів поводження з відходами (побутовими, промисловими та відходами, які утворилися в результаті добування та перероблення корисних копалин і виробництва електричної та теплової енергії);

будівництво, реконструкція і технічне переоснащення у сфері теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення.

3. Машинобудівний комплекс за напрямами - виробництво нових та імпортозаміщуючих видів комп’ютерів, електронної та оптичної продукції, машин і устатковання, електричного устатковання, автотранспортних та інших транспортних засобів.

4. Транспортна інфраструктура за напрямами - будівництво, реконструкція і технічне переоснащення у сфері транспортної інфраструктури.

5. Курортно-рекреаційна сфера і туризм за напрямами - будівництво курортно-рекреаційних об’єктів та об’єктів туристичної інфраструктури.

6. Переробна промисловість за напрямом - імпортозаміщуюче металургійне виробництво.

Інформація
Розділи
Регуляторні кейси