Про затвердження Порядку проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень

Кабінет Міністрів України; Постанова, Порядок, Форма типового документа, Протокол від 08.04.2013 № 236

Про затвердження Порядку проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень

Стан: Чинний

Ідентифікатор: 236-2013-п

Текст документа від 08.04.2013:

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 8 квітня 2013 р. № 236
Київ

Про затвердження Порядку проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень

Відповідно до статті 12 Закону України “Про насіння і садивний матеріал” Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень, що додається.

2. Міністерству аграрної політики та продовольства привести у двомісячний строк власні нормативно-правові акти у відповідність із цією постановою.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70
ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 8 квітня 2013 р. № 236

ПОРЯДОК
проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень

1. Цей Порядок установлює процедуру проведення експертизи проектно-кошторисної документації на створення та зрошення багаторічних насаджень плодових, ягідних, горіхоплідних, малопоширених культур, винограду та хмелю (далі - експертиза проектно-кошторисної документації).

2. Для проведення експертизи проектно-кошторисної документації заявник подає до Держсільгоспінспекції заяву на її проведення, до якої додаються:

проектно-кошторисна документація;

копія документа, оформленого відповідно до законодавства, що підтверджує право власності, користування чи оренди земельної ділянки.

3. Після реєстрації у відповідному журналі заяви на проведення експертизи проектно-кошторисної документації між заявником і Держсільгоспінспекцією укладається договір про проведення експертизи проектно-кошторисної документації.

4. Строк проведення експертизи проектно-кошторисної документації не повинен перевищувати 30 календарних днів з дати реєстрації заяви на її проведення.

5. Проектно-кошторисна документація аналізується на предмет її узгодженості з вимогами законодавства.

6. У разі невідповідності проектно-кошторисної документації вимогам законодавства Держсільгоспінспекція приймає рішення про необхідність доопрацювання проектно-кошторисної документації та повертає її разом із зауваженнями до документації заявникові.

7. Після доопрацювання проектно-кошторисної документації з урахуванням зауважень Держсільгоспінспекції заявник подає заяву на проведення її повторної експертизи з відповідними поясненнями.

Повторна експертиза проектно-кошторисної документації проводиться протягом 15 календарних днів з дати реєстрації заяви на її проведення.

8. Після проведення експертизи проектно-кошторисної документації Держсільгоспінспекція готує протоколи експертного вивчення проектно- кошторисної документації на створення та на зрошення багаторічних насаджень за формою згідно з додатками 1 і 2 у трьох примірниках, що підписуються Головою Держсільгоспінспекції або його першим заступником (заступником) та особою, яка провела експертизу.

На титульній сторінці проектно-кошторисної документації робиться відмітка “Експертизу проведено Держсільгоспінспекцією. Протокол від ___________ № ______. Підпис Голови Держсільгоспінспекції або його першого заступника (заступника).”.

Один примірник протоколу залишається в Держсільгоспінспекції, два примірники разом з проектно-кошторисною документацією з відміткою про проведену експертизу видаються заявнику.


Додаток 1
до Порядку

ПРОТОКОЛ
експертного вивчення проектно-кошторисної документації на створення насаджень


Додаток 2
до Порядку

ПРОТОКОЛ
експертного вивчення проектно-кошторисної документації на зрошення насаджень

Інформація
Розділи
Регуляторні кейси