Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для спорудження об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури під час будівництва доступного житла у м. Києві

Мінрегіон України; Наказ, Порядок від 21.07.2011 № 125

Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для спорудження об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури під час будівництва доступного житла у м. Києві

Реєстрація: Мін'юст України від 06.09.2011 № 1051/19789

Стан: Чинний

Ідентифікатор: z1051-11

Текст документа від 21.07.2011:

МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.07.2011 N 125

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 вересня 2011 р. за N 1051/19789

Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для спорудження об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури під час будівництва доступного житла у м. Києві

Відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" ( 2857-17 ) та абзацу третього підпункту 1 пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 N 259-р ( 259-2011-р ) "Про передачу у 2011 році деяких бюджетних призначень Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства" НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок використання коштів державного бюджету для спорудження об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури під час будівництва доступного житла у м. Києві, що додається.

2. Фінансово-економічному департаменту (Касіяник А.В.) забезпечити в установленому порядку подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Міністр А.М.Близнюк

ПОГОДЖЕНО:

Заступник Міністра фінансів України С.О.Рибак

Голова Державної казначейської служби України С.І.Харченко

Голова ГоловКРУ П.П.Андрєєв

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства 21.07.2011 N 125

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 6 вересня 2011 р. за N 1051/19789

ПОРЯДОК використання коштів державного бюджету для спорудження об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури під час будівництва доступного житла у м. Києві

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів державного бюджету, передбачених Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства (далі - Міністерство) відповідно до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 28.03.2011 N 259-р ( 259-2011-р ) "Про передачу у 2011 році деяких бюджетних призначень Міністерству регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства" для спорудження об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури під час будівництва доступного житла у м. Києві (далі - бюджетні кошти).

2. Бюджетні кошти спрямовуються на спорудження об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури (далі - об'єкти інфраструктури) під час будівництва доступного житла у м. Києві шляхом пайової участі у будівництві об'єктів житлового будівництва, які увійшли до Переліку об'єктів незавершеного житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти в рамках реалізації програми будівництва (придбання) доступного житла, визначеного додатком 2 до Протоколу N 1 від 12.07.2011 засідання Міжвідомчої комісії з розгляду пропозицій щодо формування переліку об'єктів житлового будівництва, на добудову (будівництво) яких або придбання житла в яких можуть спрямовуватися кошти, рішення якої введено в дію наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.07.2011 N 121 (далі - об'єкти житлового будівництва).

3. Головним розпорядником бюджетних коштів є Міністерство.

Одержувачами бюджетних коштів (далі - одержувач) є Державна спеціалізована фінансова установа "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву" та її Іпотечний центр у м. Києві та Київській області.

4. Забудовники об'єктів житлового будівництва, на спорудження об'єктів інфраструктури під час будівництва яких спрямовуються бюджетні кошти, визначаються за результатами процедури конкурсних торгів.

Умови передачі житла визначаються у документації конкурсних торгів та у договорах, укладених з переможцями конкурсних торгів.

5. Закупівля товарів, робіт і послуг здійснюється у встановленому законодавством порядку.

6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік зобов'язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов'язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються у встановленому законодавством порядку.

7. Одержувач подає щомісяця до 1 числа Міністерству звіт про використання бюджетних коштів у розрізі об'єктів.

8. Міністерство подає щомісяця до 5 числа Міністерству фінансів звіт про використання бюджетних коштів.

9. Складання та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, а також контроль за їх цільовим використанням здійснюються в установленому законодавством порядку.

Директор Департаменту житлового будівництва, будіндустрії та промисловості будівельних матеріалів Мінрегіонбуду О.М.Непомнящий

Інформація
Розділи
Регуляторні кейси