Програми для бізнесу

Показані 1-9 із 9 записів.

"Будуй своє" (Ощадбанк)

Веб-сайт

Категорії: Фінансування

Програма для підтримки малого та середнього бізнесу, створена Ощадбанком в 2017 році

COSME

Веб-сайт

Категорії: Інше

Competiveness of Small and Medium Enterprises (COSME) – європейська програма підтримки малого та середнього бізнесу. COSME – це набір тематичних проектів та програм на період з 2014 по 2020 роки із загальним бюджетом 2,3 млрд євро. Перелік програм, що визначаються Європейською комісією, щороку змінюється та викладається в окремому документі – Робочій програмі.

КУБ (Країна Успішного Бізнесу)

Веб-сайт

Категорії: Фінансування

Національна програма розвитку підприємництва та створення нових робочих місць у приватному бізнесі "Країна Успішного Бізнесу".

Axdraft Business

Веб-сайт

Категорії: Інше

Безкоштовний онлайн-сервіс для підприємців, які втомились шукати зразки документів в інтернеті. Пакети документів для (1) створення ТОВ, (2) найму і звільнення працівників, (3) поставки товарів і (4) надання послуг. Автоматизована підготовка, інтеграція з ЄДР і якість гарантована найкращими юристами в Україні. Спробуйте вже зараз і забудьте про клопоти з документами.

Culture Bridges

Веб-сайт

Категорії: Інше

Програма Culture Bridges впроваджується Британською Радою, яка працює у партнерстві з Європейською мережею національних інститутів культури (EUNIC) в Україні. Програма із бюджетом 1,363 млн євро триває з листопада 2017 року по жовтень 2020 року. Мета грантів мобільності полягає у сприянні професійному розвитку фахівців сектору культури та креативних індустрій та налагодженні партнерств між Україною та ЄС.

Партнерський Фонд Creative Spark

Веб-сайт

Категорії: Фінансування

Партнерський фонд Creative Spark пропонує грантове фінансування активностей, що мають на меті розвиток підприємницької освіти у країнах програми (Вірменія , Азербайджан , Грузія , Казахстан , Киргизстан, Україна та Узбекистан ) за рахунок співпраці з Великою Британією.

Мережа центрів підтримки бізнесу в Україні

Веб-сайт

Категорії: Інше

З метою сприяння сталому економічному розвитку в Україні завдяки росту компаній, збільшенню можливостей для працевлаштування та регіональному процвітанню, EU4BUSINESS у партнерстві з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) запустили Мережу центрів підтримки бізнесу в Україні буде корисним для щонайменше 30 000 МСП та підприємців. Зараз по всій країні діють 15 центрів підтримки бізнесу. Крім того, понад 78 МСП отримали доступ до консультаційних послуг в рамках програми.

Результати оцінювання експертами культурно-мистецьких проектів 2018

Веб-сайт

Категорії: Інше

Українським культурним фондом опубліковано результати оцінювання експертами культурно-мистецьких проектів реєстри-рейтинги індивідуальних проектів, проектів національної та міжнародної співпраці 2018.

Creative Enterprise Ukraine

Веб-сайт

Категорії: Інше

British Council Ukraine спільно з британською агенцією з інновацій Nesta представляє міжнародну навчальну програму для молодих креативних підприємців – Creative Enterprise. Програма розрахована на креативних підприємців та підприємців-початківців із досвідом у бізнесі не більше 2 років. Також учасниками можуть стати майбутні підприємці, які мають сформовану ідею власної креативної справи.